czwartek, 27 grudnia 2012

Moja muzyka?

Droga Aks,oraz drodzy czytelnicy!

To jest muzyka której ja słucham...
Taaak... To jest moja muzyka  , raczej spokojna.Lecz niepogardze innymi zespołami np. iron Maiden...Chyba najbardziej nieprzepadam za rapem i disco polo.

2 komentarze:

 1. Wow, mamy podobny gust muzyczny. Myślałąm, że już nikt nie słucha takiej muzyki-wszędzie rap, techno, disco-polo, electro itd.
  Świetny blog. *-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) najwidoczniej z nas "pokrewne dusze" ~ania z zielonego wzgórza

   Usuń

krytyka krytyką, ale nie obrazą ...

Kamień

Jestem nademiar dojrzałą osobą . Przynajmniej ja tak myślę . Myślę też, że jestem artystyczną duszą za co niestety mam przerąbane na WF . Rysuję i maluję ale bardziej to pierwsze . Moda nie jest mi dalekim pojęciem choć nie mówie ,że siedzę w niej po uszy . Max. po kolana.

Etykiety

2012 (6) 2013 (30) 2014 (1) Art (3) Film (2) Foty (12) Kamień (14) Kamień and Węgiel (7) Moda (2) Muzyka (6) Nasza Filizofia (11) Ocena (2) Spontan (16) Węgiel (18) Wiosna (5) Zima (4)

Węgiel

Kim jestem? Dręczące pytanie. Jestem uczennica szkoły muzycznej, której odskocznią od życia jest modern, jazz i odrobina baletu. Orientuje się w modzie całkiem nieźle, ale mój gust zmienia się jak pogoda, jest nieprzewidywalny. Do pełni szczęścia potrzebuję czekolady.

Kontak

malezadziorne@gmail.com

*.* Obserwatorzy

Map
Kopiowanie treści ,obrazków,filmików zabronione. Obsługiwane przez usługę Blogger.